Скасування обмежень зарплат у наглядових радах – це загравання з МВФ, – Войціцька
27.1 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

Скасування обмежень зарплат у наглядових радах – це загравання з МВФ, – Войціцька

Скасування обмежень зарплат у наглядових радах – це загравання з МВФ, – Войціцька

Вікторія Войціцька
Скріншот із відео

У країні, де люди рахують кожну копійку, платити іноземцям величезні зарплати – це цинічно, наголосила політикиня

Те, що уряд зняв обмеження щодо розміру зарплат керівників, членів виконавчих органів та членів наглядових рад, – це загравання з МВФ.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України попереднього скликання Вікторія Войціцька.

Гостя ток-шоу, коментуючи рішення уряду скасувати обмеження розміру заробітних плат керівників, членів виконавчих органів та членів наглядових рад державних підприємств, відзначила, що в країні, де люди рахують кожну копійку, платити іноземцям величезні зарплати – це цинічно.

Вікторія Войціцька нагадала, що створення наглядових рад пояснювали боротьбою з корупцією. На прикладі наглядової ради однієї з найбільших компаній в енергетичному секторі колишня народна депутатка розповіла, як член цієї наглядової ради Лев Підлисецький оприлюднив дані про те, як обкрадають компанію, проте у підсумку саме його, українця, звідти звільнили, а іноземців у наглядовій раді залишили.

«Для мене це є ознакою повного провалу і цинізму якраз самої ідеї впровадження наглядових рад, особливо, з точки зору іноземців, їх присутності, як такої піґулки, яка вирішить всі проблеми і корупцію у державних компаніях», – зазначила Вікторія Войціцька.

Гостя ток-шоу поділилася припущенням, чому уряд зняв обмеження щодо розміру зарплат: «Я думаю, що це ідея загравання з Міжнародним валютним фондом».

Нагадаємо, Кабінет міністрів України скасував обмеження розміру заробітних плат керівників, членів виконавчих органів та членів наглядових рад державних підприємств.

Раніше з’явилась інформація, що для отримання нового траншу від Міжнародного валютного фонду українській владі необхідно виконати чотири умови, серед яких, зокрема, зняття обмежень на зарплати чиновників і членів наглядових рад. 

Источник

Залишити коментар