Скасування законів про е-декларації не буде - ОП
18.9 C
Киев
17.06.2021
Новини України

Скасування законів про е-декларації не буде — ОП

Скасування законів про е-декларації не буде - ОП

Андрій Єрмак проаналізував кризу з КСУ

Глава Офісу президента заявив, що «відкатів до вчорашнього дня і непрозорих домовленостей на вищому рівні» в Україні більше не буде.

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак заявив, що в Україні не буде ні повного, ані часткового скасування законів, які змушують українських чиновників декларувати доходи, а Україна буде розвиватися тільки в «антикорупційній парадигмі». Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Жодних відкатів до вчорашнього дня і непрозорих домовленостей на вищому рівні не може бути. Жодних часткових або повних скасувань тих чи інших базових законів, які змушують чиновників декларувати свої доходи. Це принципово. Україна може і буде розвиватися тільки в демократичній та антикорупційній парадигмі», — написав Єрмак.

Він наголосив, що Україна ніколи більше не повернеться до «традиційних олігархічних практик», завжди буде дотримуватися своїх демократичних цінностей, серед яких ключове місце займає нульова терпимість до будь-яких проявів номенклатурної корупції.

Також Єрмак заявив, що зараз в Україні відбувається «класична політична криза, спровокована цілою низкою рішень Конституційного суду і ситуативним антипрезидентським союзом відомих політичних груп».

«Так, ситуація складна і вимагає жорстких і командних рішень. Втім, подібні кризи — основа всіх сучасних демократій. Вони дозволяють долати внутрішні конфлікти і вирішувати суспільні суперечності», — зазначив він.

Єрмак вказав, що сьогодні президент України Володимир Зеленський зайняв «вкрай виразну і сильну позицію», і вкотре довів, що «саме він є головним борцем з корупцією в Україні».

Єрмак зазначив, що неочевидним позитивним наслідком кризи є те, що навколо захисту антикорупційної системи поки об’єдналися всі її ланки, всі антикорупційні органи України.

Нагадаємо, раніше президент попередив депутатів Верховної Ради, що в разі, якщо вони відмовляться звільняти суддів КСУ, можливий розпуск парламенту.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар