Замовне вбивство співробітника СБУ: у ЗМІ з’являються нові докази причетності Нескоромного до злочину- Европа Онлайн
9.4 C
Киев
04.03.2021
Всі новини Новини України

Слідство скоро заявить, що Наумова хотіли усунути, оскільки він був перешкодою для отримання посади в керівництві СБУ. ЗМІ дізналися деталі.

У виданні «Інтерфакс-Україна” повідомляється про те, що мотивом замовного вбивства начальника ГУ внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова було те, що він заважав отримати посаду в керівництві Дмитру Нескромному.

Слідство скоро заявить, що Наумова хотіли усунути, оскільки він був перешкодою для отримання посади в керівництві СБУ. ЗМІ дізналися деталі.

Видання»Інтерфакс-Україна” поспілкувалося з джерелом у правоохоронних органах. Він розповів про те, що мотивом замовного вбивства начальника ГУ ВБ СБУ Андрія Наумова виявилось те, що він стояв на шляху отримання високої посади в керівництві Дмитра Нескромного. «Нескоромний задокументований в матеріалах негласного слідства, яке зафіксувало контакти Расюк (затриманого полковника), який був наближеною людиною до Нескоромного», — розповідає джерело видання. Він також наголошує на тому, що: слідство планує оголосити публічно версію про те, що мотивом замовлення усунення Наумова стало те, що він був єдиною перешкодою для отримання високої посади в керівництві Служби безпеки України. Через процесуальні норми в СБУ офіційно не підтверджують і не спростовують дану інформацію.

Джерело

Залишити коментар