Словаччина відклала повторне загальнонаціональне COVID-тестування
-0.9 C
Киев
28.01.2021
Новини світу

Словаччина відклала повторне загальнонаціональне COVID-тестування

Словаччина відклала повторне загальнонаціональне COVID-тестування

Словаччина відклала друге масове тестування на COVID-19

Масове тестування планували провести на вихідних 5-6 грудня, але тепер відклали на невизначений термін.

Словаччина відклала друге спільне тестування на коронавірус. Про це заявив прем’єр-міністр Ігор Матович, повідомляє DW в п’ятницю, 27 листопада.

Повторне тестування на COVID-19 планувалося на 5-6 грудня, але тепер відкладено на невизначений термін.

В уряді Словаччини немає єдності з цього питання. При цьому Асоціація міст і громад виступила з вимогою відмовитися від проведення тестування — замість цього вони пропонують тестувати «групи ризику».

При цьому за статистикою на 26 листопада, кількість нових випадків інфікування в Словаччині знову зростає. Противники масового тестування заявляли, що скорочення кількості нових випадків пов’язане не з тестуванням, а з введенням часткового локдауну.

Раніше в листопаді в Словаччині провели масове тестування на коронавірус. За два етапи перевірку пройшли 3,8 млн осіб, з яких майже 52 тисячі виявилися інфікованими. Тестували всіх, крім дітей до 10 років.

Також повідомлялося, що в Словаччині протестували проти карантину. Акції протесту пройшли в день річниці Оксамитової революції 1989 року, коли мирним шляхом був повалений комуністичний режим у Чехословаччині.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар