Словник Вебстера обрав головне слово 2020 року
-20.3 C
Киев
18.01.2021
Новини світу

Словник Вебстера обрав головне слово 2020 року

Словник Вебстера обрав головне слово 2020 року

Фото: Getty Images Словом року за версією словника Merriam-Webster стала пандемія

Слово «пандемія» найчастіше шукали користувачі сайту Merriam-Webster, починаючи із січня.

Американський словник англійської мови Merriam-Webster вибрав словом 2020 року «пандемію» (pandemic).

«Іноді одне слово визначає епоху, і логічно, що в цей винятковий — і виключно важкий — рік одне слово відразу вийшло на перший план, коли ми аналізували дані, які визначають, яким буде наше Слово року. Ґрунтуючись на статистичному аналізі слів, які дуже часто шукають в нашому онлайн-словнику… Словом року Merriam-Webster в 2020 рік є «пандемічний», — зазначено на сайті словника.

Зазначається, що лінгвісти почали фіксувати перше різке зростання пошукових запитів слова «пандемія» ще в січні, а в лютому в США його стали особливо часто шукати після виписки з лікарні у Сіетлі першого пацієнта з коронавірусною інфекцією.

У березні новий сплеск вживання цього слова відбувся після того, як ВООЗ оголосила ситуацію з поширенням коронавірусу пандемією.

Слово «пандемія» виникло в середині XVII століття і спочатку зустрічалося переважно в медичних текстах, де йшлося про спалахи чуми.

Нагадаємо, словник Collins вибрав словом 2020 року «локдаун», а Оксфордський словник не зміг визначитися зі одним і склав шорт-лист слів, які пов’язані з головними подіями року, що минає.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар