-8.3 C
Киев
17.02.2021
Всі новини Новини України

Служба безпеки України повідомила про підозру Анатолію Шарію

Починаючи з 2012 року через соціальні мережі, електронні ЗМІ та російські телевізійні канали Анатолій Шарій сприяв державним та неурядовим структурам РФ у проведенні спеціальних інформаційних операцій.

Служба безпеки України відкрила два кримінальних провадження на проросійського блогера Анатолія Шарія.

Як повідомляється на сайті СБУ, слідчі вже повідомили Шарію про підозру за статтями «Державна зрада» та «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками».

Підставою для відкриття справ стала робота проти України, проросійська пропаганда блогера у соцмережах та виступи на російських телеканалах.

Відомо, що з 2012 року через соціальні мережі, електронні ЗМІ та російські телевізійні канали він сприяв державним та неурядовим структурам РФ у проведенні спеціальних інформаційних операцій.

Також відмічається, що фейки Шарія використовували в своїх сюжетах державні телеканали РФ: «Россия 24», «Россия 1», «Звезда» та інші.

До уваги слідства були також прийняті неодноразові заяви та звернення громадян і організацій стосовно можливої антиукраїнської діяльності блогера на підставі поширюваних ним матеріалів у мережі інтернет та виступів у російських ЗМІ.

Наразі тривають слідчі дії, продовжується документування усіх обставин скоєння злочину та встановлюються інші особи, які сприяли, або можуть бути причетними до системної протиправної діяльності А.Шарія.

Залишити коментар