"Слуга народу" Шпак увійшла до об'єднання Разумкова
21.01.2022
Новини України

«Слуга народу» Шпак увійшла до об’єднання Разумкова

"Слуга народу" Шпак увійшла до об'єднання Разумкова

Фото: Facebook/Любовь Шпак У МФО входить 25 нардепів

Міжфракційне об’єднання Розумна політика продовжуватиме розширюватися «на користь людей, які нас підтримують», зазначив екс-спікер парламенту.

Народний депутат від фракції Слуга народу Любов Шпак увійде до складу міжфракційного об’єднання Розумна політика. Про це повідомив голова МФО, колишній спікер Дмитро Разумков.

«МФО Розумна політика розширюватиметься. Сьогодні до нас приєдналася Любов Олександрівна Шпак — це народний депутат від Слуги народу. Я думаю, що це лише початок нашої спільної роботи, розширення та співпраці на користь Верховної Ради України як інституції, і, головне, на користь всіх цих людей, які нас підтримують», — сказав Разумков журналістам у кулуарах Верховної Ради.

На сьогодні до МФО входить 25 народних депутатів.

Про те, що позафракційний нардеп Дмитро Разумков створює нове міжфракційне об’єднання, стало відомо 5 листопада. Поки що не йдеться про депутатську групу з відповідними повноваженнями. Вже 15 листопада перший віце-спікер Ради Олександр Корнієнко оголосив про створення міжфракційного об’єднання Разумкова Розумна політика.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар