-10.8 C
Киев
07.02.2021
Політика

«Слуги народу» на засіданні фракції розглянуть звільнення голови одного з комітетів ВРУ

"Слуги народу" на засіданні фракції розглянуть звільнення голови одного з комітетів ВРУ

Верховна Рада ІХ скликання
Слуга Народу / Facebook

Олександр Ковальчук не підтвердив інформацію, що йдеться про Данила Гетманцева

Фракція «Слуга народу» на засіданні, яке відбудеться сьогодні ввечері, розгляне звільнення голови одного з комітетів ВРУ. Ідеться про очільника Комітету з питань аграрної та земельної політики Миколу Сольського.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення повідомив народний депутат України (фракція «Слуга народу») Олександр Ковальчук.

Парламентар не підтвердив інформацію, що на засіданні фракції розглянуть питання щодо звільнення з посади голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики народного депутата Данила Гетманцева.

«Сьогодні на фракції буде обговорюватися як мінімум питання щодо голови Аграрного комітету. Щодо пана Гетманцева, щодо голови комітету, в якому працюю я його заступником, цієї інформації я не чув, немає», – сказав Олександр Ковальчук.

Нардеп додав, що, яким би не було прізвище голови Комітету з питань аграрної та земельної політики, це не вплине на те, чи буде поданий позов до Конституційного суду України щодо закону про відкриття ринку землі і чи буде винесене це питання на референдум.

Новини за темою: Ми побачили тиск на суд зі сторони всіх гілок влади: Німченко про розгляд в КСУ «земельного питання»

Як повідомляли, народний депутат України від фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук заявила, що народний депутат від партії «Слуга народу» і заступниця голови парламентського комітету з питань правової політики Ольга Совгиря може стати суддею Конституційного суду за квотою Верховної Ради.

Источник

Залишити коментар