"Слуги" не можуть знайти заяву Разумкова про членство в партії
-0.4 C
Киев
22.01.2022
Новини України

«Слуги» не можуть знайти заяву Разумкова про членство в партії

"Слуги" не можуть знайти заяву Разумкова про членство в партії

Фото: Пресс-служба Верховной Рады Дмитро Разумков не має наміру самостійно прощатися з депутатським мандатом

Партійних квитків фізично члени Слуги народу не мають, зазначила голова політсили Олена Шуляк.

 

У провладній партії Слуги народу не можуть знайти заяви на вступ колишнього спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова, який був першим номером у виборчому списку. При цьому заяви на вихід із партії від нього не надійшло. Про це сказала голова політсили Олена Шуляк, повідомляє Лівий берег у понеділок, 29 листопада.

 

 

«Якщо він був керівником партії, потрібна хоча б заява на вступ. Поки ми не можемо її знайти. Але думаю, що розібратися з цим – питання часу. Думаю, треба поставити питання Разумкову, чи вважає він себе членом фракції політичної партії Слуга народу в парламенті? Я дивилася, як підписані члени МФО: у графі Членство у фракції у Разумкова написано «01». «Нуль один» — це його номер за списком. Людина сама не вказала, чи вона член фракції чи позафракційна», — зазначила вона.

 

При цьому Шуляк додала, що партійних квитків фізично члени Слуги народу не мають. Вона також повідомила, що юридично позбавити Дмитра Разумкова членство можливо. Проте є й моральне питання.

 

«Чи вважає сам Разумков, що має скласти мандат, чи потрібно це робити нам? Це вже питання його внутрішнього барометра совісті. Я точно не можу прийняти це рішення одноосібно. Можу лише сказати свою думку. Не треба заважати людині показати себе в роботі. Нехай він багато говорить про те, що зробить, для цього зареєстрував відповідне МФО Розумна політика. А за жовтень потрапив до списку прогульників. Як ми можемо забрати в людини можливість проявити себе?», — зазначила вона.

 

Шуляк підкреслила, що питання позбавлення Разумкова мандата на з’їзді Слуги народу, що відбувся 15 листопада, не обговорювали.

 

«Хоча чули відповідні заяви від різних людей з різних ефірів, що Разумкова на з’їзді готуються позбавити мандата. Однак таких обговорень у нас не було. Але, мабуть, комусь було вигідно роздмухувати цей скандал, щоб надати йому значущості», — додала вона.

 

Нагадаємо, 7 жовтня Верховна Рада звільнила Дмитра Разумкова з посади спікера Верховної Ради, яку він обіймав майже два роки.

 

Також повідомлялося, що Разумков подасть до суду у разі позбавлення депутатського мандату.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар