"Смотрящий" за виправною установою Запоріжжя отримав підозру
27.5 C
Киев
15.08.2022
Новини України

«Смотрящий» за виправною установою Запоріжжя отримав підозру

"Смотрящий" за виправною установою Запоріжжя отримав підозру

Фото: mvs.gov.ua «Смотрящому» повідомили про підозру

Чоловік сприяв незаконним каналам надходження до колонії заборонених речовин, займався збором та розподілом коштів так званого «общака».

 

Правоохоронці задокументували протиправну діяльність особи, яка перебуває у статусі суб’єкта підвищеного злочинного впливу, так званого «смотрящого» за виправною установою Запоріжжя. Про це повідомляє прес-служба МВС.

 

Зазначається, що чоловік 1996 року народження, маючи зв’язки та підтримку з боку представників криміналітету, отримав так званий статус «смотрящого» за виправною колонією, а потім став призначати своїх помічників. Через них він контролював дотримання «злодійських» традицій і змушував утриманців брати участь в азартних іграх. У разі невиконання вимог він чинив психологічний та фізичний тиск на засуджених.

 

«Смотрящий» особисто координував і сприяв незаконним каналам надходження в колонію заборонених речовин, займався збором та розподілом коштів так званого «общака». Також виступав у ролі третейського судді, вирішуючи спірні питання між засудженими», — йдеться у повідомленні.

 

 

 

 

 

«Смотрящому» повідомили про підозру у встановленні та поширенні злочинного впливу в місцях позбавлення волі – ч. 2 ст. 255-1 Кримінального кодексу. Йому може загрожувати до 15 років ув’язнення.

 

 

Раніше повідомлялося, що на Миколаївщині затримали учасників кримінальної «сходки».

 

СБУ затримала «смотрящого» Кривого Рогу

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар