СОТ назвала головного експортера COVID-товарів
23.9 C
Киев
05.08.2021
Без рубрики

СОТ назвала головного експортера COVID-товарів

СОТ назвала головного експортера COVID-товарів

Фото: rezerv.gov.ua Китай минулого року експортував медтоварів більше, ніж інші країни

Минулого року світова торгівля товарами, що мають вирішальне значення в боротьбі з пандемією коронавірусу, зросла на 31%.

 

У 2020 році Китай став найбільшим експортером товарів, необхідних для боротьби з пандемією коронавірусу COVID-19. Про це йдеться у звіті Світової організації торгівлі (СОТ) про торгівлю у сфері медицини, оприлюдненому в середу, 30 червня.

 

«Китай став найбільшим у 2020 році експортером медичних виробів, критично важливих у боротьбі з COVID-19. Він експортував продукцію на суму 105 мільярдів доларів, що приблизно у 2,8 рази перевищує експорт цієї країни у 2019 році», — зазначено в документі.

 

За даними організації, загалом світова торгівля товарами, що мають вирішальне значення в боротьбі з пандемією, такими як маски для обличчя, апарати штучної вентиляції легенів, стерилізатори й ультразвукові сканери, зросла минулого року на 31%.

 

У доповіді сказано, що в грудні 2020 року щомісячний приріст у річному обчисленні експорту у сфері торгівлі засобами для діагностики досяг 90%, а імпорту — 126%.

 

«У 2020 році імпорт і експорт медичних товарів становили 2,343 трильйона доларів, що на 16% більше порівняно з попереднім роком. Водночас загальний обсяг світової торгівлі товарами скоротився на 7,6%», — зазначили автори звіту.

 

Нагадаємо, раніше в СОТ заявили, що через пандемію коронавірусу світова економіка минулого року впала на 32%.

 

Економіка Китаю показала рекордне квартальне зростання

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар