-2.7 C
Киев
14.01.2021
Новини світу

Спецназ НАТО висадився на російське судно

Спецназ НАТО висадився на російське судно

Фото: Twitter/Operation EUNAVFOR MED IRINI За Адлером прямував грецький корабель F-459 Adrias

Військовослужбовці НАТО висадилися на російський корабель з вертольота, «щоб звільнити центральну частину Середземномор’я від незаконної торгівлі».

Спецназ Військово-морських сил Греції, що входять в НАТО, в Середземному морі висадився на російський торговий корабель Адлер в рамках «дружнього візиту». Висадка пройшла з вертольота, повідомляється на сторінці операції EUNAVFOR MED IRINI в Twitter.

«Операція IRINI працює із судноплавними компаніями, щоб звільнити центральну частину Середземномор’я від незаконної торгівлі», — йдеться в повідомленні. Також зазначено, що це 63-й дружній візит Операції.

На офіційному сайті місії як основне завдання вказується здійснення контролю за збройовим ембарго, введеним ООН щодо Лівії.

Раніше Korrespondent.net писав, що генсек НАТО Єнс Столтенберг не побачив з боку РФ загрози альянсу. Він зазначив, що Росія «використовує свою військову міць проти сусідів — Грузії і України».

Додамо, Україна перевела військові звання на стандарти НАТО. Дане рішення покликане змінити систему управління кар’єрою радянського зразка на сучасну, прийняту в арміях провідних країн.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар