-10.8 C
Киев
07.02.2021
Всі новини Новини України

Справа Наумова: СБУ оприлюднила докази причетності Нескоромного до замаху на вбивство

Служба безпеки України оприлюднила фото та аудіо, на яких екс-заступник голови СБУ Дмитро Нескоромний та співробітник Антитерористичного центру Юрій Расюк обговорюють організацію вбивства Андрія Наумова.

У СБУ підтвердили, що колишній заступник голови Служби безпеки Дмитро Нескоромний — замовник вбивства Наумова. Спецслужба опублікувала незаперечні докази на своєму сайті.Спецслужбою опубліковані матеріали у аудіо- та відеоформаті, які підтверджують, що Дмитро Нескоромний та співробітник Антитерористичного центру СБУ Юрій Расюк спілкувалися про організацію вбивства Наумова.За версією слідства, їх основним мотивом стало те, що Андрій Наумов був перешкодою для повернення Дмитра Нескоромного на високу посаду в керівництві Служби. Окрім цього, він також виступав проти призначення окремих членів екскоманди Нескоромного в СБУ.“Попри вжиті фігурантами заходи конспірації, співробітники СБУ задокументували їхню протиправну діяльність та запобігли вчиненню замовного вбивства. Під час чергової передачі грошових коштів затримано Ю.Расюка, якому 23 січня 2021 Шевченківський районний суд м.Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою” — зазначає пресцентр СБУ.Зокрема зазначається, що Нескромному заочно повідомили про підозру. Наразі його розшукують для допиту.

Записи розмов підозрюваних: Ю.Расюк з іншою особою обговорює організацію замовного вбивства А.Наумова , Зустріч Д.Нескоромного та Ю.Расюка

Джерело

Залишити коментар