США готові до співпраці над створенням Кримської платформи, - МЗС
21.4 C
Киев
23.06.2021
Політика

США готові до співпраці над створенням Кримської платформи, — МЗС

США готові до співпраці над створенням Кримської платформи, - МЗС

Еміне Джапарова та Крістіна Квін
МЗС України

У представництві США наголосили, що ніколи не визнають спроби Росії анексувати Крим

Сполучені Штати Америки готові співпрацювати над ініційованим Україною створенням Кримської платформи. Про це заявила тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін під час зустрічі з першою заступницею міністра Еміне Джапаровою, повідомляє пресслужба МЗС.

Згідно з повідомленням, Еміне Джапарова висловила вдячність США за підтримку суверенітету та територіальної цілісності України та непохитну позицію щодо агресії Росії на Донбасі і незаконної окупації Криму.

Окрім цього, заступниця міністра детально поінформувала співрозмовницю про бачення української сторони основних елементів та субстантивного наповнення Кримської платформи. 

На це Крістіна Квін висловила готовність співпрацювати з Україною та наголосила, що позиція США, закріплена у Декларації щодо Криму, яка була оприлюднена Державним секретарем Майком Помпео, залишається твердою та незмінною – Крим є частиною України і США ніколи не визнають спроби Росії його анексувати.

Як зазначається, Джапарова також подякувала за послідовну підтримку України з боку США в рамках міжнародних організацій, а також наголосила на важливості ухвалення оновлених та суттєво посилених резолюцій «Проблема мілітаризація Автономної Республіки Крим та м.Севастополя, Україна, а також частин Чорного та Азовського морів» та «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, Україна», які найближчим часом будуть винесені Україною на розгляд Генеральної Асамблеї ООН.

Нагадаємо, раніше перший заступник глави МЗС Еміне Джапарова заявила, що Міністерство закордонних справ України розпочинає новий етап взаємодії з міжнародними партнерами щодо Кримської платформи. Дії буде спрямовано на подальші кроки з деокупації Криму. 

Источник

Залишити коментар