20.6 C
Киев
07.06.2021
Новини світу

США і РФ погоджують місце зустрічі президентів

США і РФ погоджують місце зустрічі президентів

Фото: из открытых источников Готель InterContinental (зліва)

Деякі ЗМІ пишуть, що зустріч Путіна з Байденом відбудеться в готелі InterContinental, інші кажуть — на віллі. Офіційно місце ще не назвали.

Представники Росії і США узгоджують місце зустрічі президентів Володимира Путіна і Джо Байдена, яка відбудеться в Женеві. Як повідомив у понеділок, 7 червня, прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, місце саміту назвуть синхронно, пише ТАСС.

«Дійсно за місцем є вже більш-менш зрозумілі якісь пропозиції, але я не буду зараз передбачати, ми якось це все, напевно, синхронно зробимо з американцями. Поки утримаюся від будь-яких висловлювань щодо цього», — сказав він.

За даними деяких ЗМІ, зустріч відбудеться в готелі InterContinental. Інші видання пишуть, що президенти зустрінуться на віллі.

Також Пєсков повідомив, що тема спільної прес-конференції проговорюється.

«Проговорюється зараз тема, поки це непідтверджений пункт програми — спільна прес-конференція двох президентів. Зрозуміло, знову ж таки — це обопільне має бути рішення. І після того, як ми погодимося або на тому, чи на іншому варіанті, ми вам повідомимо», — сказав він.

Також представник Кремля повідомив, що однією з тем переговорів можуть стати засуджені росіяни в США і американці в Росії.

Раніше сам Путін назвав теми, які має намір обговорити з Байденом.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар