США обмінялися з Росією даними про ядерні арсенали
6.3 C
Киев
12.04.2021
Новини світу

США обмінялися з Росією даними про ядерні арсенали

США обмінялися з Росією даними про ядерні арсенали

Фото: topwar.ru Росія та США обмінялися даними про ядерні арсенали

Країни надали один одному інформацію про кількість ракет і ядерних боєголовок, що в них є.

 

Росія і США, згідно з Угодою про скорочення стратегічних наступальних озброєнь (ДСНО-3), обмінялися даними про ядерні арсенали. Про це повідомляє Держдеп США у вівторок, 6 квітня.

 

Країни обмінюються інформацією про стратегічні сили раз на півроку. Востаннє це сталося за станом на 1 вересня 2020-го. За минулі півроку Росія збільшила кількість ядерних боєголовок на дев’ять, а США — скоротили на 100.

 

На 1 березня у Росії були розгорнуті 517 міжконтинентальних балістичних ракет, балістичних ракет на підводних човнах і важких бомбардувальниках (у вересні було 510), у США — 651 (у вересні — 675). У Росії на цих носіях розташовується 1456 боєголовок (у вересні — 1447), а у США — 1357 (у вересні — 1457).

 

Нарешті, Росія на три збільшила число розгорнутих і нерозгорнутих пускових установок — тепер їх 767, а у США — 800, як було і у вересні.

 

Нагадаємо, що раніше в Пентагоні відреагували на активність РФ біля кордонів України. Дестабілізуючі дії Росії підривають наміри з деескалації, які були досягнуті завдяки угоді за посередництва ОБСЄ ще в липні минулого року.

 

Випробування суперзброї. Що Росія робить в Арктиці

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар