-2.9 C
Киев
20.02.2021
Новини світу

США підготували нові санкції проти ПП-2

США підготували нові санкції проти ПП-2

Фото: AFP У США представили доповідь про додаткові санкції щодо Північного потоку-2

Кілька компаній звільняються від санкцій, оскільки згортають свою роботу над газопроводом, в той час, як щодо інших компаній можуть бути введені нові заходи.

У Держдепартаменті США заявили про порушення американських санкцій російським судном-трубоукладачем Фортуна і його власником КВТ-РУС. Це свідчить про можливість нового раунду санкцій США проти будівництва Північного потоку-2, повідомляє Bloomberg.

У звіті, опублікованому пізно ввечері в п’ятницю, 19 лютого, також перераховані інші організації, які були звільнені від санкцій, тому що вони згортають свою роботу над Північним потоком-2.

«Примітно, що в затвердженому Конгресом звіті відсутні будь-які німецькі або інші європейські організації, що також допомагають у будівництві трубопроводу», — пише видання.

Видання зазначає, що таке рішення США підтверджує намір не кидати виклик Німеччині, яка підтримує будівництво газопроводу. Водночас адміністрація Байдена — як і адміністрація Трампа до цього — виступає проти трубопроводу, називаючи його «поганою угодою» для європейської енергетичної безпеки.

Звіт Держдепартаменту повинен був бути представлений 16 лютого, але адміністрація Байдена заявила, що їй потрібно трохи більше часу, щоб розібратися в розвідданих, щоб визначити, які судна, люди і інші організації допомагали з проектом трубопроводу.

Раніше президент РФ Володимир Путін заявив про Північний потік-2, що на Росію тиснуть через Україну. Росію хочуть змусити платити за геополітичний проект Заходу в Україні і тому, блокують будівництво газопроводу, вважає Путін.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар