США продали конфісковане в Ірану паливо
31.9 C
Киев
23.06.2021
Новини світу

США продали конфісковане в Ірану паливо

США продали конфісковане в Ірану паливо

Фото: facebook.com/DOJ Мін’юст конфіскував також дві партії іранської зброї

Отримані кошти Вашингтон направить до фонду допомоги жертвам тероризму, що спонсорується державами.

Американська влада продала близько 1,1 мільйона барелів іранського бензину, який призначався для Венесуели. Про це в четвер, 29 жовтня, повідомила прес-служба Мін’юсту США.

Зазначається, що ордер на конфіскацію раніше перехопленого палива суд в США видав у серпні поточного року. За цей бензин Вашингтон отримає більш як 40 мільйонів доларів.

«З глибоким задоволенням я можу оголосити про наш намір забрати кошти, отримані в результаті продажу цього палива, і передати їх після завершення розгляду даної справи в американський фонд допомоги жертвам тероризму, що спонсорується державами», — заявив помічник міністра юстиції США Джон Демерс, який займається питаннями національної безпеки.

Також Мін’юст оголосив, що конфіскував дві партії ракетного та інших видів іранської зброї, яка була перехоплена американськими військовими в Аравійському морі в листопаді 2019 і лютому 2020 року.

Нагадаємо, влада США знову розширила список санкцій проти Ірану. Цього разу за спроби вплинути на американські президентські вибори в нього потрапили п’ять іранських організацій.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар