США провели операцію проти хакерів з Ірану
11.3 C
Киев
06.05.2021
Новини світу

США провели операцію проти хакерів з Ірану

США провели операцію проти хакерів з Ірану

Фото: Getty Images США перед виборами посилили пошук зловмисних суб’єктів у кіберпросторі

Операція тривала близько двох тижнів безпосередньо перед виборами і була спрямована проти хакерів, які працюють на Корпус вартових ісламської революції.

Агентство національної безпеки і Кібернетичне командування США провели операцію проти Ірану для захисту президентських виборів у США від іноземного втручання. Про це в середу, 4 листопада, повідомило радіо Голос Америки.

Операція тривала близько двох тижнів безпосередньо перед виборами і була спрямована проти іранських хакерів, які працюють на Корпус вартових ісламської революції.

Кібернетичне командування США також розширило свої операції, спрямовані на виявлення зловмисних іноземних суб’єктів в кіберпросторі. При цьому його співробітники вели пошук не тільки іранських, але і російських хакерів, а також китайських.

Раніше влада США звинуватила іранських хакерів в розсилці американським виборцям електронних листів з погрозами нібито від ультраправої організації Горді хлопці.

Як повідомлялося, адміністрація США внесла до списку санкцій п’ять іранських організацій за спроби вплинути на президентські вибори у США.

Раніше директор національної розвідки США Джон Реткліфф заявив, що іранські хакери змогли отримати персональні дані американських виборців.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар