США провели секретні навчання в Європі
18.9 C
Киев
17.06.2021
Новини світу

США провели секретні навчання в Європі

США провели секретні навчання в Європі

Війська НАТО відпрацювали швидку мобілізацію

Навчання Austere Challenge 2021 проходили протягом тижня. У них були задіяні 4400 військових з США і країн НАТО.

Європейське командування Збройних сил США (EUCOM) завершило в п’ятницю, 23 жовтня, секретні військові навчання на території Німеччини. Військові відпрацьовували швидку мобілізацію сил на випадок війни, повідомляє видання Stars and Stripes.

За словами директора із навчань і оцінки EUCOM генерал-майора Джона Бойда, вчення Austere Challenge 2021 проходили протягом тижня. У них були задіяні 4400 військових з США і країн НАТО.

«Вони (вчення — ред.) мають широку спрямованість. Було б справедливо сказати, що ми працюємо над безліччю проблем», — сказав Бойд.

В Європейському командуванні США зазначили, що відпрацьовувалося об’єднання військ союзних держав на землі, морі, повітрі, кібер і космічному просторі в разі конфлікту.

«Навчання проходили в період повсюдної стурбованості військових в зв’язку з загрозою з боку Росії», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в 2020 році країни НАТО витратять на оборону більш як $1 трлн. Військові витрати США складуть майже $785 млрд, видатки країн Європи і Канади — понад $307 млрд.

Також стало відомо, що НАТО будує космічний командний центр в Німеччині для протидії загрозам з боку Росії і Китаю.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар