-0.8 C
Киев
05.01.2021
Новини світу

США розмістили в Румунії ударні безпілотники

США розмістили в Румунії ударні безпілотники

Фото: General Atomics Aeronautical Systems Безпілотник MQ-9 Reaper

З 2018 року американські безпілотники MQ-9 Reaper знаходяться на військовій базі в Польщі, а тепер ескадрилья буде на постійній основі і в Румунії.

 

США розмістили на авіабазі Кимпія-Турзій у Румунії ескадрилью розвідувально-ударних безпілотників MQ-9 Reaper, повідомляє Командування ВПС США в Європі і Африці.

 

 

 

«Військово-повітряні сили США розмістили безпілотники MQ-9 Reaper і близько 90 військовослужбовців на 71-й авіабазі в Кимпія-Турзій у Румунії для проведення розвідувальних і спостережних місій на підтримку операцій НАТО», — йдеться в повідомленні.

 

У 2018 році дрони MQ-9 Reaper на постійній основі були розміщені на 12-й авіабазі ВПС Польщі Мирославець.

 

MQ-9 Reaper широко застосовувалися американськими військовими для нанесення точкових ударів по цілях терористичних угруповань в Афганістані, Іраку і Сирії.

 

Дрон здатний перебувати в повітрі 27 годин і здійснювати політ на дальність до 2 тисяч км і може нести 1,7 тонни корисного навантаження, включаючи керовані ракети, авіабомби на зовнішніх підвісках, а також оснащений бортовою оптико-електронною та радіоелектронною розвідувальною апаратурою.

 

Раніше повідомлялося, що в Австралії концерн Boeing провів льотні випробування бойових безпілотних літальних апаратів, оснащених системами штучного інтелекту.

 

Також повідомлялося, що в Україні КБ Луч працює над створенням українського ударного БПЛА Сокіл-300. Через рік буде представлений готовий до випробувань апарат.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар