США розширили санкції проти Росії
18.9 C
Киев
17.06.2021
Новини світу

США розширили санкції проти Росії

США розширили санкції проти Росії

Фото: Getty Images У жовтні США кілька разів оголосили про посилення санкцій проти Росії, Китаю та Ірану

Адміністрація США продовжує жорстко захищати критично важливу інфраструктуру країни від тих, хто намагається її порушити, заявив міністр фінансів США Стівен Мнучін.

Адміністрація США включила до списку санкцій російський Центральний науково-дослідний інститут хімії та механіки за розробку і поширення вірусного програмного забезпечення Triton. Про це повідомило міністерство фінансів США.

«Російський уряд продовжує займатися небезпечною кіберактивністю, спрямовану проти США і наших союзників. Адміністрація США продовжує жорстко захищати критично важливу інфраструктуру країни від тих, хто намагається її порушити», — заявив міністр фінансів США Стівен Мнучін, коментуючи введення санкцій.

Програма Triton, відома також під назвами TRISIS і HatMan, розроблена спеціально для ураження систем промислової безпеки, що відповідають за безпечну аварійну зупинку виробничих процесів на об’єктах критично важливої ​​інфраструктури.

Як повідомлялося, Держдепартамент США повідомив про розширення санкцій проти Північного потоку-2. Спочатку санкції стосувалися судів-трубоукладачів газопроводу.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар