США ще на рік продовжили антисирійські санкції
31.9 C
Киев
23.06.2021
Новини світу

США ще на рік продовжили антисирійські санкції

США ще на рік продовжили антисирійські санкції

Президент США Джо Байден

Режим НС, пов’язаний із Сирією, було оголошено 11 травня 2004 року під час правління президента Джорджа Буша-молодшого.

Президент США Джо Байден продовжив ще на рік санкції щодо Сирії. Про це в четвер, 6 травня, говориться в повідомленні президента, опублікованому на офіційному сайті Білого дому.

«Жорстокість і репресії щодо сирійського народу, який виступає з вимогами свободи, ставлять під загрозу не тільки безпосереднє населення Сирії, але і утворюють нестабільне становище у всьому регіоні. Дії і політика сирійського уряду, в тому числі щодо хімічної зброї та підтримки терористичних організацій, є загрозою для національної безпеки, зовнішньої політики і економіки Сполучених Штатів, в зв’язку з чим я приймаю рішення продовжити надзвичайний стан, введення якого обумовлене ​​діями уряду Сирії, на ще один рік», — йдеться в заяві лідера Сполучених Штатів.

Ідеться про збереження чинними різних обмежувальних заходів, які послідовно вводилися Вашингтоном проти Дамаска з 2004 по 2012 роки.

Дані санкції передбачають блокування активів деяких фізичних і юридичних осіб, які перебувають під юрисдикцією США, а також заборону на експорт певних категорій американських товарів і послуг в Сирію.

Нагадаємо, в кінці місяця (26 травня) в Сирії відбудуться вибори президента. Свої кандидатури подали понад 50 претендентів.

Раніше президент США Джо Байден підписав указ про нові санкції проти Росії, які адресовані проти 16 організацій і 16 фізичних осіб РФ за втручання у вибори США і кібератаку через SolarWinds.

Також в Білому домі повідомили про підготовку нових широких санкцій проти РФ, які можуть торкнутися чиновників уряду РФ, їхніх чоловіків і дружин та дітей.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар