28.5 C
Киев
09.07.2021
Новини світу

США скерували десантний корабель у Чорне море

США скерували десантний корабель у Чорне море

Фото: Шестой флот США Корабель Yuma вчетверте зайде в Чорне море

Корабель Yuma проведе операції із союзниками і партнерами з НАТО, зазначили в Шостому флоті США.

Швидкохідний транспортно-десантний корабель ВМС США USNS Yuma почав рух в бік Чорного моря. Про це повідомляє Шостий флот американських ВМС вранці у четвер, 8 липня.

«Транспортно-десантний корабель ВМС США Yuma почав в північному напрямку перехід в Чорне море для проведення операцій з нашими союзниками і партнерами з НАТО», — йдеться в повідомленні флоту в Twitter.

Інших подробиць візиту корабля не наводиться. Зараз в акваторії Чорного моря перебуває американський ракетний есмінець USS Ross.

Нагадаємо, зараз в Чорному морі проходять військові навчання Sea Breeze 2021. Їхні основні учасники — Україна, США, Канада, Великобританія, Нідерланди, Румунія, Болгарія, Греція, Туреччина і Латвія. До навчання залучено в цілому близько 4 тисячі військовослужбовців, в них задіяно 40 бойових кораблів, катерів і допоміжних суден, 30 одиниць авіаційної техніки та понад 100 одиниць бронетехніки і автомобілів.

Раніше корабель Yuma тричі заходив у Чорне море. Востаннє — у вересні 2020 року. Це багатоцільове судно. Воно призначене для роботи в мілководних портах і фарватерах. Можуть здійснювати гуманітарні місії, перекидання військ, вантажів та військової техніки.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар