США виділять 20 мільйонів доларів для посилення українських кордонів
-1.9 C
Киев
20.01.2022
Новини України

США виділять 20 мільйонів доларів для посилення українських кордонів

США виділять 20 мільйонів доларів для посилення українських кордонів

Проект передбачає можливість надання Держприкордонслужбі безпілотних авіаційних систем, спецтранспорту, засобів відеомоніторингу, зв’язку, екіпірування тощо.

 

Державна прикордонна служба та Посольство США започаткували проект з посилення безпеки північної та східної ділянок кордону України, згідно з яким США нададуть країні допомогу на $20 мільйонів. Про це повідомили у ДПСУ.

 

За словами начальника відділу з міжнародних питань у сфері боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних питань Посольства США в Україні Сари Лангенкомп, початок реалізації проекту Посилення спроможності Держприкордонслужби у сфері безпеки північного та східного кордону України стартує з січня 2022 року, а загальна сума допомоги розглядається у розмірі 20 млн. доларів.

 

Наголошується, що цей проект передбачає можливість надання Держприкордонслужбі безпілотних авіаційних систем, спецтранспорту, засобів відеомоніторингу, зв’язку, екіпірування тощо.

 

«Сьогодні ми маємо черговий план технічної допомоги, ми підписали план цієї взаємодії, план спільних дій для реалізації та підвищення здатності Держприкордонслужби», — заявив перший заступник голови ДПСУ Володимир Никифоренко.

 

За його словами, йдеться про забезпечення насамперед невідкладних та першочергових потреб лінійних підрозділів державного кордону, про захист персоналу, забезпечення особистої безпеки, комфортність перебування в польових умовах, якісне виконання завдань на державному кордоні.

 

Раніше повідомлялося, що США нададуть Україні військову допомогу на $300 млн.

 

Україна отримала третю партію військової допомоги США

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар