12.5 C
Киев
18.05.2021
Новини світу

США виділять іншим країнам 80 млн доз COVID-вакцин

США виділять іншим країнам 80 млн доз COVID-вакцин

Фото: Скриншот Джен Псакі анонсувала масштабну допомогу США іншим країнам в боротьбі з пандемією

Це буде найбільшою допомогою з вакцинами, яку надавали будь-коли, пообіцяли в Білому домі.

 

Влада США до кінця червня направить іншим країнам загалом 80 млн доз вакцин від коронавірусу COVID-19. Про це повідомила прес-секретар Білого дому Джен Псакі на брифінгу в понеділок, 17 травня.

 

 

 

«Президент Джо Байден оголосить, що до кінця червня США направлять 20 млн доз вакцин країнам, які борються з пандемією. Це доповнення до доз вакцини AstraZeneca, які будуть поставлені за кордон протягом травня-червня. 60 млн доз. Загалом це 80 млн доз», — сказала Псакі.

 

Вона підкреслила, що це буде найбільшою допомогою з вакцинами, які надавали будь-коли. Йдеться про вакцини виробництва Moderna, Pfizer і Johnson & Johnson.

 

«Ми чекаємо, коли це доповнення до доз вакцини AstraZeneca отримає схвалення від Управління з контролю за якістю продовольства і медикаментів при Міністерстві охорони здоров’я, а також соціальних служб США», — додала прес-секретар Білого дому.

 

Нагадаємо, 21 квітня стало відомо, що влада США розглядає можливість передати іншим країнам вакцини від коронавірусу COVID-19, потреби в яких не матимуть американські громадяни.

 

При цьому в лютому в США заявляли, що не ділитимуться вакцинами, поки не щеплять всіх американців від коронавірусу.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар