28.03.2021
Новини України

Степанов розповів про нові контракти на вакцини

Степанов розповів про нові контракти на вакцини

Україна збирається укладати нові контракти

Вже законтрактовано 14 мільйонів доз вакцини від коронавірусної інфекції. Це препарати CoronaVac, Novavax і AstraZeneca.

 

Міністерство охорони здоров’я України має намір найближчим часом укласти нові контракти на поставку вакцин від коронавірусу. На сьогодні законтрактовано вже 14 млн доз COVID-препарату. Про це розповів глава МОЗ Максим Степанов в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера.

 

«У нас на сьогодні законтрактовано вже 14 млн доз вакцини плюс 8 млн за COVAX — це 22 млн доз. І я думаю, у найближчі дні ми оголосимо про укладення відповідних контрактів. Ми говоримо про терміни поставки тільки в цьому році», — заявив міністр.

 

Він додав, що по 2 мільйони доз законтрактовано вакцин CoronaVac і AstraZeneca, а препарату Novavax законтрактували 10 млн.

 

До кінця року, за словами Степанова, планується отримання додаткових 5 мільйонів доз вакцини Novavax.

 

Раніше глава МОЗ назвав умову зупинки транспорту. Основним показником для Кабміну є стан медичної системи. У разі її колапсу транспорт зупинять повністю.

 

Додамо, у МОЗ зробили прогноз щодо епідемії COVID в Україні. Епідемічна ситуація з коронавірусом в Україні продовжить погіршуватися ще кілька тижнів.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар