Степанов відповів на заборону продавати шкарпетки
-0.3 C
Киев
23.01.2021
Новини України

Степанов відповів на заборону продавати шкарпетки

Степанов відповів на заборону продавати шкарпетки

Фото: соцсети В крайньому випадку, купити одяг можна онлайн, каже Степанов

Про введення обмежень, у тому числі на торгівлю деякими товарами, було відомо за місяць і можна було купити все необхідне, каже міністр.

 

Глава МОЗ Максим Степанов у понеділок, 11 січня, прокоментував заборону продавати низку товарів під час посиленого карантину, який діятиме до 25 січня.

 

 

Він нагадав, що постанову про введення жорсткого карантину прийняли ще 9 грудня.

 

«Тобто, ми заздалегідь, за місяць розповіли і показали, що буде можливо в країні, а що — неможливо. Досить чітко розповіли. Наприклад, які товари будуть у вільному продажу і можна буде спокійно їх купувати. Які магазини будуть відкриті — ті, що торгують продуктами харчування, засобами гігієни, побутової хімії, медичними виробами, лікарськими засобами, а які магазини будуть закриті. І я вважаю, що ці 16 днів, які ми відвели на цей карантин, можна було до них підготуватися. Що таке підготуватися? Точно було можливо розрахувати, яка кількість нових шкарпеток або футболок потрібна людині в цей час», — заявив Степанов.

 

Він уточнив, що якщо шкарпетки і футболки купити не встигли, то можна зробити це онлайн.

 

При цьому Степанов заявив, що йому самому не подобаються такі обмеження.

 

 

«Давайте дотримуватися всіх карантинних обмежень. Я розумію, що будь-які обмеження не хочеться виконувати. Мені теж вони не подобаються, я така ж людина, як ви. Такі ж люди і члени уряду, і президент країни. Всі хочуть жити звичайним життям. Але я повинен приймати такі рішення, тому що розумію, які можуть бути наслідки, якщо такі рішення не приймати», — сказав міністр.

 

Також глава МОЗ відзначив, що жорсткий карантин був введений, щоб зупинити сплеск коронавируса, який очікується після новорічних свят.

 

«У нас є чітка і зрозуміла з епідеміологічної точки зору стратегія щодо боротьби з COVID-19. Всі наші дії… вивірені і спрогнозовані», — сказав він.

 

Степанов поставив у приклад карантин вихідного дня, який також критикували, але обмеження, за його словами, допомогли стабілізувати ситуацію з захворюваністю.

 

Нагадаємо, що МОЗ чекає на сплеск COVID-19, незважаючи на локдаун. На час січневого локдауну припадає інкубаційний період хворих під час новорічних свят.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар