"Світ змінився": ООН виключила канабіс зі списку небезпечних наркотиків
20.5 C
Киев
17.06.2021
Новини світу

«Світ змінився»: ООН виключила канабіс зі списку небезпечних наркотиків

"Світ змінився": ООН виключила канабіс зі списку небезпечних наркотиків

Фото: nytimes.com За виключення голосували представники 53 країн

В ООН проголосували за виключення канабісу зі списку небезпечних наркотиків, таких, як героїн. Україна під час голосування утрималася.

 

Організація Об’єднаних Націй виключила медичний канабіс зі Списку IV Єдиної конвенції про наркотичні засоби 1961 року, де він був до цих пір поряд з небезпечними наркотиками, що викликають сильну залежність, таких як, наприклад, героїн, пише The New York Times.

 

За виключення голосували представники 53 країн, що входять до Комісії з наркотичних засобів. Перед прийняттям рішення члени Комісії розглянули низку рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я.

 

Відзначається, вилучення медичного канабісу зі списку небезпечних наркотиків не означає, що буде ослаблений контроль за використанням речовини.

 

«Світ змінився з початку 1960-х років. Нинішня регуляція вживання канабісу є стримуючим фактором для досліджень, а зміна класифікації ООН, швидше за все, допоможе в легалізації канабісу у всьому світі. У нас буде ООН, головний орган з наркополітики, який визнає медичну цінність канабісу», — сказав журналіст тематичного ресурсу Marijuana Business Daily Альфредо Паскуаль.

 

США, європейські та деякі інші країни проголосували за виключення канабісу із суворого списку. Китай, Єгипет, Нігерія, Пакистан і Росія були проти. Україна утрималася.

 

Також нагадаємо, що в Слузі народу розповіли про два шляхи легалізації канабісу. Перший передбачає дозвіл на вирощування і виробництво медичних засобів, а другий — дозвіл на імпорт канабісу.

 

Раніше повідомлялося, що п’ять американських штатів легалізували марихуану. Питання, що стосуються наркотиків, були включені в бюлетені в 32 штатах.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар