Світовий банк надасть Афганістану допомогу
21.01.2022
Новини світу

Світовий банк надасть Афганістану допомогу

Світовий банк надасть Афганістану допомогу

Світовий банк надасть Афганістану 280 млн доларів допомоги

Кошти будуть виділені Афганістану через критичну ситуацію, що склалася в економіці країни.

 

Світовий банк виділить зі спеціального фонду Афганістану допомогу у розмірі 280 мільйонів доларів. Про це у п’ятницю, 10 грудня, повідомляє Le Figaro.

 

Повідомляється, що кошти з Цільового фонду відновлення Афганістану (ARTF), яким управляє Світовий банк, будуть виділені через критичну ситуацію в економіці країни.

 

Гроші до кінця цього року будуть переведені на рахунки ЮНІСЕФ і Світової продовольчої програми, які повинні взяти на себе забезпечення допомоги афганцям.

 

«Це рішення є першим кроком до перерозподілу коштів із портфеля ARTF для надання гуманітарної допомоги афганському народу в цей критичний час», — сказано у заяві Світового банку.

 

Організація уточнює, що ЮНІСЕФ отримає 100 мільйонів доларів, а WFP – 180 мільйонів доларів. У Світовому банку вважають, що ці кошти дозволять ЮНІСЕФ «надати 12,5 мільйонам людей базові та основні медичні послуги, а також провести імунізацію одного мільйона людей». У свою чергу, WFP зможе надавати продовольчу допомогу 2,7 мільйонам людей та допомогу майже 840 тисячам матерів та дітей з харчуванням.

 

Нагадаємо, Німеччина погодилася прийняти 25 тисяч біженців з Афганістану.

 

Раніше повідомлялося, що Фінляндія вирішила з 2022 року збільшити ліміт на прийом біженців через захоплення Талібаном влади в Афганістані.

 

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар