Сучков: Уряд дискредитує вакцину "Супутник-V" в інтересах транснаціональних компаній США
0.1 C
Киев
21.01.2021
Політика

Сучков: Уряд дискредитує вакцину «Супутник-V» в інтересах транснаціональних компаній США

Сучков: Уряд дискредитує вакцину "Супутник-V" в інтересах транснаціональних компаній США

Член Молодіжного крила ОПЗЖ Микита Сучков
Опозиційна платформа — За життя | Молодіжне крило

Український уряд розвернув масштабну компанію з дискредитації вакцини «Супутник-V» в інтересах транснаціональних компаній США. У цьому переконаний член Молодіжного крила ОПЗЖ Микита Сучков. Аналітику по ситуації, що склалася з вакциною він опублікував на своїй сторінці у Facebook.

«В Україні склалася важка епідеміологічна ситуація, яка, в тому числі ставить свій відбиток на економіці, але навіть у такий важкий момент для нашої країни, коли гостро стоїть питання порятунку життя і здоров’я громадян, Зеленський зі своєю зграєю не упускають можливості нажитися на цьому і задовольнити інтереси нав’язані із зовні.

Завдяки Віктору Медведчуку, у нас є унікальна можливість купити готову і бюджетну вакцину «Супутник-V», і дати громадянам, право свободи самим вирішити питання вакцинації, але коли тимчасово повірений у справах США в Україні Крістіна Квін після зустрічі з міністром Степановим заявляє і дає інструкції, що Україна не буде закуповувати російську вакцину «Супутник-V», яка не пройшла 3 фазу клінічних випробувань, стає очевидним факт прямого зовнішнього управління над рішеннями уряду, так як дійсно цивілізоване і незалежна держава, ніколи таких заяв не допустить в добавков затіявши скандал.

Більш того, Зеленський разом зі Степановим у всю заявляють про планові закупівлі американської вакцини Pfizer і Moderna в три роки, яка також не пройшла 3 фазу клінічних випробувань. Можна зробити простий висновок, що влада діє в інтересах транснаціональних компаній США, закуповуючи вакцину від COVID-19, якої ще немає, і в цьому їм допомагають посольство США в Україні лобіюючи їхні інтереси.

Відповідаючи на питання, ми чітко розуміємо, що за дискредитацією стоїть не тільки інтерес транснаціональних корпорації нажитися на Україні, а ще й можливість уряду задіяти корупційні схеми транзиту, постачання і поширення вакцини заклавши свою фінансову різницю через компанії прокладки, під які вже готують законодавство і підзаконні акти», — написав Микита Сучков.

Источник

Залишити коментар