5.1 C
Киев
28.03.2021
Новини України

Суд у Харкові ухвалив закрити чотири Telegram-канали

Суд у Харкові ухвалив закрити чотири Telegram-канали

В Україні почнуть блокувати Telegram-канали

Постанова суду підлягає негайному виконанню. При цьому рішення суду можна оскаржити у Харківському апеляційному суді протягом п’яти днів.

 

Київський районний суд міста Харків наклав арешт на майнові права інтелектуальної власності чотирьох Telegram-каналів і постановив закрити до них доступ. Про це повідомляє в середу, 24 лютого, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

 

Зазначено, що до відомства з відповідним листом звернувся Департамент контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ. Йдеться про блокування Telegram-каналів Легитимный, Сплетница, Резидент і Картель.

 

«Слідчим суддею Київського районного суду Харкова винесено рішення про накладення арешту на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет під час використання зазначених Telegram-каналів, шляхом припису інтернет-провайдерам закрити до них доступ», — йдеться в повідомленні.

 

Відзначається, що постанова підлягає негайному виконанню після її оголошення. При цьому рішення суду можна оскаржити в Харківському апеляційному суді протягом п’яти днів.

 

Нагадаємо, на початку лютого СБУ заявила про те, що мережа із 12 Telegram-каналів працювала на спецслужби РФ. Серед них були також згадані Легитимный, Сплетница, Резидент і Картель.

 

СБУ затримала експерта, який виступав на санкційних каналах

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар