Суд уперше відновив на роботі вчителя без COVID-щеплення
24.3 C
Киев
19.08.2022
Новини України

Суд уперше відновив на роботі вчителя без COVID-щеплення

Суд уперше відновив на роботі вчителя без COVID-щеплення

Фото: Скриншот Ганна Поліщук поки не знає, чи подаватиме апеляцію

Вчителька англійської мови Ганна Поліщук зажадала у позові визнати незаконним наказ про її усунення, поновити на роботі та виплатити гроші за час вимушеного прогулу.

В Україні створено юридичний прецедент щодо скасування наказу від усунення роботи вчителя, невакцинованого від коронавірусу COVID-19. Таке рішення ухвалив Роменський міськрайонний суд Сумської області, повідомило напередодні Суспільне.

Позивачем виступила педагог Ганна Поліщук, а відповідачем — Роменська спеціалізована загальноосвітня школа №2. Вчителька англійської мови вимагала у позові визнати незаконним наказ про її усунення, відновити на роботі та виплатити гроші за час вимушеного прогулу.

Директор школи Олена Юракова на засіданні суду заявила, що не могла не підписати наказ, оскільки вона виконувала ухвалу уряду.

Зрештою суд скасував наказ про усунення від роботи вчительки, але у виплаті грошей відмовив. На оскарження його рішення надано 30 днів. Обидві сторони поки що не готові відповісти, чи скористаються вони правом на апеляцію.

Постанова суду поки що не опублікована у Єдиному реєстрі судових рішень.

Нагадаємо, в Україні повністю вакцинувалися понад мільйон працівників освіти — 89,6%. При цьому 96,8% вчителів вже отримали, принаймні, першу дозу вакцини від COVID-19. Лідери за темпами вакцинації викладачів — Дніпропетровська, Сумська та Черкаська області.

Також повідомлялося, що в Україні усунули 2800 нещеплених вчителів. Найбільше усуннених вчителів у Рівненській та Київській областях.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар