Суд зупинив новий припис НАЗК на Вітренка
23.1 C
Киев
06.08.2021
Без рубрики

Суд зупинив новий припис НАЗК на Вітренка

Суд зупинив новий припис НАЗК на Вітренка

Фото: Юрий Витренко / Facebook Юрій Вітренко і далі буде головою Нафтогазу

НАЗК за звільнення Вітренка мало б саме звернутися в суд, а не давало б припис наглядовій раді Нафтогазу.

 

Окружний адміністративний суд Києва (ОАСК) зупинив дію розпорядження Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), яке було видане наглядовій раді Нафтогазу України і стосувалося припинення контракту з головою НАК Юрієм Вітренком. Про це повідомлено на сайті Нафтогазу в понеділок, 5 липня.

 

 

 

Відзначено, що ОАСК призупинив дію розпорядження НАЗК від 1 липня, яким від наглядової ради компанії вимагали розірвати контракт із Вітренком. Рішення прийняли на вимогу забезпечити його позов, який стосувався скасування розпорядження.

 

«Таке рішення суд ухвалив 5 липня в порядку забезпечення позову Юрія Вітренка про скасування розпорядження НАЗК. Рішення ОАСК логічно узгоджується з висновками міжнародної юридичної компанії, які є в розпорядженні Нафтогазу, і свідчить, що НАЗК діяло з очевидними порушеннями закону», — йдеться в повідомленні.

 

Зокрема, компанія відзначає, що НАЗК за звільнення Вітренка мало б саме звернутися в суд, а не давало б припис наглядовій раді.

 

Як повідомлялося, в середині червня НАЗК визнало незаконним призначення Вітренка головою Нафтогазу і закликало його зняти. Бо Вітренка призначили раніше, ніж через рік після роботи в Міненерго, а це може виказувати можливий конфлікт інтересів.

 

Через кілька днів ОАСК зупинив розпорядження НАЗК про необхідність скасувати призначення Юрія Вітренка в Нафтогаз.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар