Таїланд полегшує в'їзд для іноземців
-0.4 C
Киев
22.01.2022
Новини світу

Таїланд полегшує в’їзд для іноземців

Таїланд полегшує в'їзд для іноземців

Таїланд полегшує в’їзд для іноземних туристів

Замість ПЛР-тесту іноземці зможуть після прибуття робити експрес-тест на антиген, а карантин для тих, хто в’їжджає, буде скорочено з 7 до 5 днів.

 

Таїланд з 16 грудня спрощує правила в’їзду для іноземних туристів Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на газети The Tiger та Bangkok Post.

 

Зазначається, що замість ПЛР-тесту іноземці зможуть після прибуття робити експрес-тест на антиген, а карантин для тих, хто в’їжджає, буде скорочено з 7 до 5 днів.

 

Спрощення стосується туристів, які в’їжджають за схемами Quarantine exemption та «Пісочниця».

 

Зараз усі туристи, які планують поїздку до Таїланду, зобов’язані бронювати номер у готелі з дозволеного списку SHA+, а після прибуття в аеропорту здавати ПЛР-тест, після чого вирушати в готель і чекати, не виходячи з номера, отримання результатів тесту.

 

Як повідомив на брифінгу представник МЗС Таїланду, з 16 грудня вони виїжджатимуть з аеропорту в готель і робитимуть експрес-тест на антиген. Для поїздки, як і раніше, потрібен спеціальний транспорт, також зі списку SHA+, але бронь готелю тепер буде не потрібна.

 

Для туристів, які в’їжджають за схемою «пісочниці», також скорочується з 7 до 5 днів термін перебування у дозволених урядом провінціях. Тепер вони можуть, прибуваючи на Пхукет, до Сураттхані та ще кількох регіонів, включених до програми, провести там не 7, а 5 днів, після чого подорожувати по всьому Таїланду.

 

Влада розглядає також скасування заборони на в’їзд до Таїланду морським і сухопутним транспортом. За його словами, всі послаблення стали можливими після того, як стало зрозуміло, що частка заражених туристів серед тих, хто перебуває за схемою test&go, не перевищує 0,08%.

 

Для подорожі до Таїланду туристам також потрібно оформити страховку, що включає лікування від коронавірусу з покриттям не менше ніж на $50 тис. При в’їзді необхідно показати сертифікат про вакцинацію та ПЛР-тест, зроблений не раніше ніж за 72 години до поїздки. Дітям до 18 років потрібний лише тест.

 

Раніше повідомлялося, що Таїланд відкриває кордони для туристів із 46 країн.

 

Японія закриває кордони через штам Омікрон

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар