Telegram почав блокувати в США екстремістські канали - ЗМІ
-0.8 C
Киев
28.01.2021
Новини світу

Telegram почав блокувати в США екстремістські канали — ЗМІ

Telegram почав блокувати в США екстремістські канали - ЗМІ

Фото: Getty Images Telegram позиціонує себе як месенджер без цензури

Деякі канали месенджера, що набирає популярність у США, піддалися цензурі, пишуть ЗМІ.

 

Американські ЗМІ заявляють, що адміністрація месенджера Telegram заблокувала не менше 15 екстремістських каналів. Такі дані в четвер, 14 січня, наводить телеканал NBC.

 

 

Стверджується, що крім каналів, були заблоковані і пов’язані з ними чати.

 

Відзначається, що деякі інші матеріали зазнали цензури.

 

Телеканал нагадує, що Telegram останнім часом зіткнувся з істотним припливом нових користувачів, серед яких опинилися, в тому числі, радикальні прихильники президента США Дональда Трампа.

 

Трампісти, як пояснює телеканал, зробили це в спробі «врятуватися від чисток» на інших інтернет-ресурсах, але месенджер, стверджує ЗМІ, також почав видаляти матеріали екстремістського характеру.

 

Нагадаємо, на початку 2021 року кількість активних користувачів Telegram перевищила 500 млн і продовжує стрімко зростати. 12 січня стало відомо, що тільки за три дні число користувачів месенджера зросло на 25 млн.

 

Популярність Telegram почала зростати після блокування облікового запису президента США Дональда Трампа у Twitter і видалення соцмережі Parler з App Store і Google Play, якою користувалися його прихильники.

 

Варто зазначити, що на тлі зростання користувачів Telegram у мережі з’явилася інформація про можливе видалення соцмережі з App store і Google play.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар