Тихановська заявила про бажання поговорити з Путіним
-0.3 C
Киев
23.01.2021
Новини світу

Тихановська заявила про бажання поговорити з Путіним

Тихановська заявила про бажання поговорити з Путіним

Фото: tut.by Світлана Тихановська висловила бажання поговорити з Путіним

Опозиціонерка вважає, що хоч російський президент і підтримав Лукашенка на початку протестів, зараз Кремль зайняв вичікувальну позицію.

Глава опозиції Білорусі Світлана Тихановська заявила, що хотіла б зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним. Про це вона заявила в інтерв’ю Радіо Свобода, яке було опубліковано в суботу, 28 листопада.

«Ми хотіли б викласти свою точку зору, хотіли б почути позицію Росії щодо білоруського питання. Ми — сусіди. І ми будемо продовжувати наші взаємини в майбутньому. Хотілося б поспілкуватися. І білоруси цього дуже чекають. Не підтримки режиму (Лукашенка — ред.), а висловлювання про білорусів, про наше бажання будувати наше майбутнє всім разом, а не зусиллями однієї людини», — зазначила Тихановська.

За її словами, білоруси побачили, що Кремль активно «підтримував режим Лукашенка».

«І, як ми бачимо, тоді підтримала Росія режим. Але зараз якийсь процес вичікування, очікування», — зазначила опозиціонерка, додавши, що активної підтримки з боку Росії зараз немає.

Нагадаємо, Тихановська напередодні повідомила, що збиралася в Україну ще в цьому році, але відклала візит. Також її запросили в США до Байдена.

Раніше вона заявляла, що Лукашенкові залишилося зовсім небагато. Для його усунення від влади треба продовжувати тиск як усередині країни, так і ззовні.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар