Ток-шоу "19": Коли дивитися та хто буде у гостях
17.6 C
Киев
28.09.2022
Політика

Ток-шоу «19»: Коли дивитися та хто буде у гостях

Ток-шоу "19": Коли дивитися та хто буде у гостях

Ток-шоу «19»


ZIK.UA

Про ключові події дня, – детально на ZIK

Сьогодні, о 19:00, на телеканалі ZIK розпочнеться ток-шоу «19» з ведучими Ростиславом Сухачовим й Анастасією Дайнод.

Теми сьогоднішньої програми:

  • Конституційний суд. Ситуація з антикорупційними органами. Чому в Україні конституційне законодавство досі не приведене до ладу?
  • Ситуація на Донбасі. Україна в ТКГ хоче надати свою версію «дорожньої карти». Призначення речника України в ТКГ — Олексія Арестовича.
  • Борги «Кузні на Рибальському». Мінфін виплатив вже 285 млн гривень.
  • Кабмін виділив з «ковідного» фонду 100 млн грн на конкурс патріотичних серіалів.
  • Гіперлупу не буде. Питання приєднання до проєкту в Україні зняли з порядку денного.

Гості студії говоритимуть про те, хто, навіщо і з якою метою стоїть за головними подіями, які відбулися в країні.

Гості ток-шоу – Ренат Кузьмін, народний депутат, член партії «Опозиційна платформа – За життя»; Павло Розенко, віцепрем’єр-міністр України у 2016-2019 роках; Андрій Рева, міністр соціальної політики України у 2016-2019 роках; Павло Кухта, керівник з політичних питань Київської школи економіки, в. о. міністра економіки у 2020 р.; Віктор Чорний, народний депутат, «Опозиційна платформа – За життя»; Ірина Паламар, громадський діяч, голова ГО «Народний союз»; Олена Льошенко, адвокат, заслужений юрист України; Андрій Спаський, член політичної партії «Опозиційна платформа – За життя».

Долучайтеся до перегляду онлайн-трансляції ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Источник

Залишити коментар