Ток-шоу "19", – онлайн-трансляція
27.5 C
Киев
15.08.2022
Політика

Ток-шоу «19», – онлайн-трансляція

Ток-шоу "19", – онлайн-трансляція

Ток-шоу «19»


ZIK.UA

Про ключові події дня, – детально на ZIK

Сьогодні, о 19:00, на телеканалі ZIK розпочалося ток-шоу «19» з ведучими Анастасією Дайнод, Назаром Довгим, Надією Сасс та Олександром Сказкіним.

Теми сьогоднішньої програми:

  • Вибори у США, попередні результати та якими будуть наслідки для України.
  • Реформа Конституційного суду та шибениця для Тупицького.
  • Трагедія у Кривому Розі. Все більше українців вдаються до радикальних способів вираження власної позиції.
  • Мінські угоди. Кравчук говорить про неможливість їх виконання. Який вихід з цієї кризи?
  • Газ для споживачів у листопаді здорожчав до 8,8 грн за куб. Чи зможуть платити українці та чи вистачить субсидій на всіх?

Гості студії говоритимуть про те, хто, навіщо і з якою метою стоїть за головними подіями, які відбулися в країні.

Гості ток-шоу – Валерій Димов, політолог; Борислав Розенблат, народний депутат України VIII скликання; Валентин Землянський, аналітик альтернативного експертного уряду; Олександр Качний, народний депутат від партії «Опозиційна платформа – За життя»; Олег Бондарчук, народний депутат України VII скликання, член ВО «Свобода»; Олена Лукаш, юрист; Олег Волошин, народний депутат від партії «Опозиційна платформа – За життя»; Олег Старіков, військовий експерт; Юрій Атаманюк, економічний експерт; Олена Бондаренко, народний депутат України V-VII скликання; Владислав Фарапонов, міжнародний експерт; Денис Кірюхін, експерт-міжнародник; Юлія Осмоловська, експерт-міжнародник; Катерина Одарченко, політичний консультант; Володимир Кацман, політичний експерт, заслужений журналіст України; Олеся Медведєва, журналіст; Костянтин Єлісєєв, дипломат, представник України при Європейському Союзі у 2010-2015 рр.; Костянтин Грищенко, міністр закордонних справ України у 2003-2005 2010-2012 рр., віцепрем’єр-міністр України у 2012-2014 рр.; Григорій Іоффе, професор Редфордського університету, Вірджинія, США.

Долучайтеся до перегляду онлайн-трансляції ток-шоу просто тут:

Попередні випуски програми можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія – вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – «Воля-Кабель», «Тріолан», «Ланет», «Viasat» та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Источник

Залишити коментар