Торнадо забрав життя 64 людей у ​​Кентуккі
21.01.2022
Новини світу

Торнадо забрав життя 64 людей у ​​Кентуккі

Торнадо забрав життя 64 людей у ​​Кентуккі

У Кентуккі 64 особи загинули через торнадо

Оскільки більше сотні осіб є зниклими безвісти, кількість підтверджених жертв може зрости.

 

За уточненими даними, внаслідок торнадо зниклими безвісти в Кентуккі, США, є щонайменше 105 осіб, загинули 64. Про це заявив губернатор штату Енді Бешир у понеділок, 13 грудня.

 

«Станом на сьогоднішній ранок найточніша кількість підтверджених смертей, найточніша, яку маємо, 64 жителі Кентуккі. Пам’ятайте, що ця кількість нефіксована, вона зміниться. Іноді вона, вдячні Богу, меншає, часом зростає… На цей момент ми вважаємо, що щонайменше 105 мешканців Кентуккі є зниклими безвісти, яких ми досі намагаємося знайти», — сказав Бешир.

 

З його слів, тисячі будівель повністю або частково зруйновано. До визначення точної кількості загиблих і травмованих, як і обсягу збитків, можуть минути тижні. Кількість жертв може досягти приблизно 80, вважає губернатор.

 

Нагадаємо, кілька потужних торнадо накрили штат Кентуккі. Влада регіону назвала удар стихії «найруйнівнішим в історії» штату.

 

Пізніше торнадо в Кентуккі президент США Джо Байден визнав федеральною катастрофою. Рятувальники продовжують розбирати завали, але з кожною годиною шансів знайти вцілілих меншає.

 

Міста зникли, сотні жертв. Потужні торнадо в США

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар