Трамп продовжив часткову заборону на імміграцію в США
-0.9 C
Киев
28.01.2021
Новини світу

Трамп продовжив часткову заборону на імміграцію в США

Трамп продовжив часткову заборону на імміграцію в США

Фото: REUTERS Президент США Дональд Трамп

Заборона блокує в’їзд в країну багатьох охочих отримати грін-карту і тимчасових іноземних робітників.

Чинний президент США Дональд Трамп продовжив до 31 березня 2021 року дію розпоряджень про припинення видачі низці категорій робочих віз і більшості грін-карт на тлі економічних наслідків пандемії коронавірусної інфекції. Про це в п’ятницю, 1 січня, повідомила прес-служба Білого дому.

Трамп мотивував продовження окремих заборон необхідністю захисту американських робітників в умовах зруйнованої пандемією економіки. Він наголосив, що пандемія продовжує чинити серйозний вплив на джерела заробітку американців.

«Хоча загальний рівень безробіття в США в листопаді склав 6,7%, що відображає помітне зниження цього показника в порівнянні з квітневим максимумом, в несільськогосподарському секторі з урахуванням сезонних коливань в листопаді, як і раніше було на 9 834 000 робочих місць менше, ніж в лютому 2020 року», — зауважив американський лідер.

Зазначені заборони були введені ще в квітні і червні цього року. Термін їхньої дії закінчувався 31 грудня.

Водночас, як зазначає агентство Reuters, багато компаній виступають проти цих заходів. За інформацією Reuters, ці обмеження також критикував обраний президент США Джозеф Байден, він, однак, поки не уточнював, чи планує скасовувати розпорядження після вступу на посаду глави держави.

Нагадаємо, Польща з понеділка, 28 грудня, змінила режим і правила в’їзду громадян України на свою територію.

Місія України в Європейському союзі опублікувала роз’яснення про безвізові поїздки в ЄС з 2021 року, коли почне діяти Європейська інформаційна система авторизації подорожей (ETIAS).

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар