Twitter видалив близько 70 пов'язаних з РФ акаунтів
-0.4 C
Киев
22.01.2022
Новини світу

Twitter видалив близько 70 пов’язаних з РФ акаунтів

Twitter видалив близько 70 пов'язаних з РФ акаунтів

Twitter видалив близько 70 облікових записів, пов’язаних з РФ

Частина облікових записів здійснювала інформаційні нападки на уряд Лівії, а інша вела інформаційну операцію в ЦАР, заявили в соцмережі.

Соціальна мережа Twitter видалила 66 акаунтів, пов’язаних з Росією, які просували її інтереси в Центрально-Африканській Республіці, Лівії та Сирії. Про це із посиланням на прес-службу соцмережі повідомляє ТАСС у четвер, 2 грудня.

«Ми видалили групу з 16 акаунтів , які намагалися [провести] інформаційну операцію в Центрально-Африканській Республіці», — йдеться у повідомленні.

«Ми також видалили групу з 50 акаунтів, яка здійснювала нападки на цивільний уряд Лівії та діячів, які його підтримують, і при цьому значною мірою висловлювала підтримку геополітичній позиції Росії у Лівії та Сирії», — додали в компанії.

Загалом соцмережа останнім часом видалила 3 ​​465 облікових записів, які ведуть кампанії з маніпуляції громадською думкою.

«Усі акаунти та весь опублікований контент, що стосуються цих операцій, були назавжди видалені із сервісу», — наголосив Twitter.

Нагадаємо, що СБУ за рік ліквідувала 20 проросійських ботоферм. Тисячі співробітників спецслужб РФ роблять все можливе, щоб розхитати та дестабілізувати ситуацію в нашій країні, заявили у відомстві.

Антиукраїнський контент: СБУ знешкодила велику ботоферму

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар