-8.7 C
Киев
12.02.2021
Політика

Юрій Бойко: Без миру Україна ніколи не подолає бідність

Юрій Бойко: Без миру Україна ніколи не подолає бідність

Юрій Бойко
Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Парламент повинен розуміти свою відповідальність перед людьми. Жителів країни не цікавлять розборки всередині «слуг народу», для них важливі питання миру, тарифів, соціального захисту і доступної медицини. Про це, виступаючи з трибуни Верховної Ради, заявив Співголова фракції «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко, передає пресслужба політсили.

«Українці чекають миру. Але замість вирішення цього надважливого питання, влада залишила мирний процес у глухому куті і не робить жодного кроку до мирного врегулювання на сході країни. Парламент повинен розуміти, – не встановивши стійкого миру, неможливо подолати кризу, побороти бідність, забезпечити людям нормальне життя», – підкреслив Юрій Бойко.

За його словами, влада забула про свої обов’язки щодо забезпечення соціального захисту громадян.

«Питання з тарифами не вирішене. Замість допомоги людям їм продовжують урізати субсидії. Триває знущання над пенсіонерами. Замість збільшення пенсій їм доплатили по 3-5 гривень. Це обурливі речі», – сказав народний депутат.

Юрій Бойко підкреслив, що люди чекають, коли влада закінчить займатися кадровою чехардою і займеться питаннями охорони здоров’я.

«Локдауни і бардак із закупівлею вакцин, який коїть Зе-влада, вже лякають людей більше самої епідемії», – зазначив він.

Необхідно також припинити політику заборон і обмежень прав громадян, які принижують людей та не сприяють консолідації суспільства, єдності країни.

«Парламент повинен розуміти свою відповідальність перед людьми. І якщо ви не на словах, а на ділі хочете добра для країни, пора припинити імітувати бурхливу діяльність і зайнятися дійсно нагальними питаннями. Сьогодні всім відповідальним політикам необхідно об’єднати зусилля для порятунку країни і допомоги людям», – закликав з трибуни парламенту Співголова фракції опозиціонерів.

Источник

Залишити коментар