-0.9 C
Киев
23.12.2020
Політика

Юрій Бойко: Для відновлення Донбасу потрібні не «паперові концепції», а політична воля для мирного врегулювання

Юрій Бойко: Для відновлення Донбасу потрібні не "паперові концепції", а політична воля для мирного врегулювання

Юрій Бойко
Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Українська влада не хоче вирішувати реальні проблеми і долати виклики, що стоять перед країною. Замість прийняття конкретних рішень уряд проводить «аудити «і плодить» слайди», як ніби ці фантазії можуть замінити дії. Саме така ситуація складається навколо мирного врегулювання конфлікту на Донбасі та реінтеграції ОРДЛО в Україну. Про це заявив Співголова «Опозиційної платформи — За життя» Юрій Бойко, передає пресслужба політсили.

«Кабінет Міністрів зараз розглядає чергову концепцію економічного розвитку Донецької та Луганської областей. Автори цього плану пропонують перетворити Донбас на новий інвестиційно-привабливий регіон з розвиненою інфраструктурою та оновленою матеріально технічною базою. Відродити промисловість, створити робочі місця, розвивати сфери відпочинку і туризму, поліпшити життя людей — все це правильні цілі. Але без мирного врегулювання конфлікту, досягти цих цілей неможливо. Коли на лінії зіткнення тривають обстріли і зіткнення. Коли з Донбасу біжать люди, туди не прийдуть інвестиції. Концепція перетворюється на порожні слова. Черговий обман людей, які давно чекають від влади не «слайдів», а миру», — підкреслив Юрій Бойко.

Він зазначив, що конфлікт на сході України йде вже сьомий рік, і за цей час стало цілком очевидно, що відновити мир, повернути Донбас в Україну можна тільки шляхом діалогу і виконання Мінських угод.

«Але влада не хоче цього робити. Вона вже забула свої передвиборчі обіцянки. Тепер замість політичного врегулювання чиновники креслять червоні лінії, готують плани «Б» і строчать відірвані від життя «концепції». А на практиці позбавляють півмільйона жителів Донбасу політичних прав, забороняють проводити вибори до місцевих рад. Закривають лікарні та школи. Забороняють говорити і вчитися рідною для них російською мовою», — сказав він.

Політик вважає, що все це паперове творчість бюрократів потрібно тільки їм самим для виправдання бездіяльності і списання державних грошей.

«Нинішня влада, як і їхні попередники, навчилася заробляти на проблемах. Тому кошти, призначені для боротьби з епідемією, закатали в асфальт і роздали чиновникам. Це ж може повторитися і з бюджетними грошима, виділеними на концепцію розвитку Донбасу», — застеріг Юрій Бойко.

Тільки у «опозиційної платформи — за життя» сьогодні є реальний план мирного врегулювання, об’єднання країни і розвитку Донбасу.

«Ми виступаємо за прямий діалог з Донецьком і Луганськом, повноцінну реалізацію Мінських угод і створення на Донбасі вільної економічної зони. Коли буде забезпечений мир, відновлені права громадян, створені нормальні умови для життя людей — на Донбас підуть інвестори. Для миру в Україні та розвитку Донбасу потрібні не «паперові концепції», а політична воля», — резюмував співголова партії «опозиційна платформа — за життя».

Источник

Залишити коментар