Юрій Бойко: Не аудит треба проводити, а рятувати людей від епідемії
12 C
Киев
18.05.2021
Політика

Юрій Бойко: Не аудит треба проводити, а рятувати людей від епідемії

Юрій Бойко: Не аудит треба проводити, а рятувати людей від епідемії

Юрій Бойко
Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Не аудит треба проводити, а людей рятувати від епідемії. Про це заявив співголова фракції «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко, передає пресслужба політсили.

«Опитування вони вже провели, тепер збираються аудит проводити. Куди поділи 64 млрд коронавірусних грошей, — вже з’ясував аудит? » – запитав політик.

Юрій Бойко зазначив, що владі не піаром потрібно займатися, а приймати ефективні рішення, як протистояти епідемії і рятувати людей і країну.

«Вони думають, що піаром закриють невиконані перед людьми обіцянки, які роздавали, коли йшли до влади. Місцеві вибори вже показали, що людей не обдуриш. Цей аудит влада провалила. Більшість українців не вірять цій владі, вимагають конкретних справ і вирішення конкретних проблем, які дійсно хвилюють людей», — сказав Юрій Бойко.

Співголова фракції опозиціонерів зазначив, що сьогодні у парламенті депутати так і не почули від прем’єра, що ж влада зробила в рамках протиепідемічних заходів, захисту людей, забезпечення лікарень та ін.

«В «Опозиційної платформи – За життя» була вимога: дайте нам звіт щодо зробленого за всіма цими питаннями, які кошти виділені, куди вони витрачені. Чи достатньо ліжко-місць по країні для прийому ковідних хворих, що з поставками кисню, — відповідей на всі ці питання ми не почули. Особисто у мене склалося враження, що прем’єр-міністр в абсолютній розгубленості. Вони просто пливуть за течією і не збираються вживати ніяких ефективних заходів для вирішення всіх цих проблем», — сказав народний депутат.

Юрій Бойко підкреслив, що неефективність і непрофесіоналізм влади становлять пряму загрозу країні.

«Все, що вони роблять, крім як знущанням над людьми не назвеш. Вони приймають бюджет, в якому урізані соціальні витрати і витрати на медицину, у якому не передбачені кошти на боротьбу з коронавірусом. Як взагалі можна було такий бюджет скласти, не кажучи про те, як за нього можна було проголосувати?!» — обурився Юрій Бойко.

Співголова фракції опозиціонерів зазначив, що найстрашніше, що за легковажність тих політиків, які за нього проголосували, буде розплачуватися країна і люди.

«Це абсолютно непридатний бюджет, і країна, на жаль, буде розплачуватися за легковажність тих політиків, які за нього проголосували. Поки ми продовжуємо займати гроші, не розвиваємо високотехнологічні галузі, поки відсутні грамотні фіскальні інструменти, економіка не буде розвиватися. Адже це прості економічні істини: вищі доходи наших громадян – вища купівельна спроможність, більше відрахувань до бюджету та Пенсійного фонду. А коли немає роботи, зарплати мінімальні, половина пенсіонерів перебувають за межею виживання, то про що взагалі можна з цим Кабміном і цією владою говорити? Фракція ОП-ЗЖ запропонувала механізми, за рахунок чого стимулювати економіку, підвищити доходи людей. Як забезпечити захист від зростання цін і тарифів, але владі цього не треба. Досить порожніх розмов і фейкових аудитів. Потрібно міняти й економічний курс країни, і цю владу», — резюмував Юрій Бойко.

Источник

Залишити коментар