В Амстердамі прийняли рішення про ліквідацію району "червоних ліхтарів"
-0.9 C
Киев
04.03.2021
Новини світу

В Амстердамі прийняли рішення про ліквідацію району «червоних ліхтарів»

В Амстердамі прийняли рішення про ліквідацію району "червоних ліхтарів"

Фото: OrioleGin/DepositPhotos В Амстердамі вирішили назавжди закрити квартал «червоних ліхтарів»

Депутати міської ради задумалися і над тим, щоб істотно змінити тип туристів, які приїжджають в Амстердам.

 

Влада Амстердама прийняла рішення про ліквідацію району «червоних ліхтарів». «Еротичний анклав» створять далеко від центру міста, постановили депутати міської ради. Про це в понеділок, 1 лютого, повідомляє видання The Guardian.

 

З такою пропозицією виступила мер столиці Нідерландів Фемке Халсема. Частково на її рішення вплинула пандемія, а також бажання змінити контингент туристів, які прибувають в Амстердам. Велика група політичних партій підтримала її пропозицію «закрити вікна борделів уздовж вузьких алей навколо доків».

 

«Всіх працівників інтимної сфери послуг попросять покинути район Де Валлен і перебратися в новий спеціальний центр в іншій частині міста», — пише видання.

 

У той же час, місцезнаходження нового району червоних ліхтарів «Де Валлен» поки не уточнюється.

 

Відомо, що Фемке Халсема, мер Амстердама з липня 2018 року, з моменту вступу на посаду наполягала на закритті кафе для любителів канабісу та закриття закладів, де працюють нічні метелики, запевняючи, що саме вони, а не, наприклад, міські канали, стали туристичною пам’яткою портового міста. Халсема також наполягала на перенесенні району червоних ліхтарів через те, що деякі іноземці «ображають і принижують» співробітниць закладів на очах інших «добропорядних туристів».

 

Християнські партії вже давно домагалися закриття борделів в центрі Амстердама і недавно їх підтримала також «Народна партія за свободу і демократію», яку очолює прем’єр-міністр країни Марк Рютте, а також «Трудова партія» і «Зелені».

 

«Мова йде про те, щоб перезавантажити Амстердам як місто для відвідувачів. Туристи можуть насолоджуватися красою і свободою міста, але не за будь-яку ціну. Ми повинні рішуче втрутитися», — розповів представник «Робочої партії».

 

Більшість представників міської ради впевнені в тому, що переїзд необхідний для зміни типу туристів, що залучаються в Амстердам.

 

«Мова йде про перезавантаження Амстердама як міста для іноземців після пандемії», — заявив Денніс Буткан з голландської лейбористської партії.

 

Раніше в Амстердамі відкрився перший в Європі музей проституції.

 

В Амстердамі ввели обмеження в кварталі Червоних ліхтарів

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар