В Антарктиді вперше помітили комарів
23.7 C
Киев
25.06.2021
Новини світу

В Антарктиді вперше помітили комарів

В Антарктиді вперше помітили комарів

Фото: drweil.com На острові Кінг-Джордж ідеальні умови для комарів

Для дослідників поява комарів в Антарктиді — це незвичайна науково-прикладна робота.

 

Звичайні комарі з’явилися на острові Кінг-Джордж в Антарктиді, який є популярним серед туристів. Про це сказав начальник Російської антарктичної експедиції Олександр Клєпіков, повідомляє Інтерфакс у п’ятницю, 23 жовтня.

 

 

 

«На острові Кінг-Джордж, де знаходяться сім станцій різних держав, у тому числі російська станція Беллінсгаузен, деякий час назад з’явилися комарі. Це сталося у зв’язку з людським фактором — там багато туристів, до того ж там ідеальні умови для комарів — струмки, річки, влітку плюс 3, взимку — мінус 5, клімат м’який», — сказав Клєпіков.

 

Він додав, що раніше вчені не стикалися з комарами в Антарктиді.

 

«Такої проблеми раніше в Антарктиді не було. Для вчених це незвичайна науково-прикладна робота, проект з вивчення ситуації стартував тільки в цьому сезоні, проблема ще вирішується», — сказав керівник експедиції.

 

Клєпіков зазначив, що за ініціативою Ради керуючих національних антарктичних програм було розпочато дослідження і були розроблені спеціальні пастки для комарів. Дослідження будуть проводитися на всіх станціях острова.

 

За словами вченого, на російській станції Беллінсгаузен комарами виявилася зараженою одна з будівель. Там проводиться санітарна обробка.

 

Ендемічними для Антарктиди є безкрилі хірономіди.

 

Раніше повідомлялося, що біля Антарктиди виявили величезний масив, що дуже нагадує повністю замерзлий корабель. Довжина об’єкта становить 122 метри.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар