В Австралії через Омікрон прискорили бустерну вакцинацію
-2.5 C
Киев
18.01.2022
Новини світу

В Австралії через Омікрон прискорили бустерну вакцинацію

В Австралії через Омікрон прискорили бустерну вакцинацію

В Австралії скоротили інтервал перед бустерним щепленням через Омікрон

Інтервал між початковим курсом імунізації від коронавірусу та бустерним щепленням скоротили.

В Австралії до п’яти місяців скоротили термін очікування перед бустерною COVID-вакцинацією через штам Омікрон. Про це повідомляє Reuters у неділю, 12 грудня.

«Бустерна доза через п’ять або більше місяців після другої дози дозволить переконатися, що захист від первинного курсу ще сильніший і триваліший, і допоможе запобігти поширенню вірусу», — заявив міністр охорони здоров’я Грег Хант.

За його словами, згідно з даними з Ізраїлю, бустери сприяють зниженню рівня інфікування у відповідних вікових групах, тяжких захворювань у осіб віком від 40 років та смертності у осіб віком від 60 років.

При цьому в Австралії для ревакцинації використовуватимуть препарати Pfizer та Moderna.

Наразі Австралія є однією з найбільш вакцинованих країн, де близько 90% людей старше 16 років повністю щеплені від коронавірусу.

Нагадаємо, що раніше у ВООЗ заявили про вплив Омікрона на перебіг пандемії. Штам Омікрон зафіксували в 57 країнах і очікується, що їхня кількість тільки зростатиме.

Також у ВООЗ пояснили швидке поширення штаму Омікрон. Нова мутація швидко поширюється серед населення з високим імунітетом через свою здатність знижувати активність антитіл.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар