-14.9 C
Киев
17.02.2021
Новини світу

В ЄС розповіли, як змінилася смертність у період пандемії

В ЄС розповіли, як змінилася смертність у період пандемії

В ЄС зросла смертність

Всі піки «надлишкової смертності» в 2020 році в Європі збігалися з хвилями пандемії коронавірусу.

 

За період з березня по листопад минулого року в країнах Євросоюзу померло на 450 000 осіб більше, ніж у попередні роки — ймовірно, у зв’язку з пандемією коронавірусу. Про це у вівторок, 16 лютого, з посиланням на дані Євростату повідомляє Європейська правда.

 

Відзначається, що так звана «надлишкова смертність» у березні — листопаді загалом для країн блоку склала понад 450 000, порівняно з тим же періодом у 2016 — 2019 роках.

 

При цьому перший пік надлишкової кількості смертей припадає на квітень 2020 року — на 25% більше, порівняно з середніми показниками квітня в 2016 — 2019 роках.

 

Після цього кількість надлишкових смертей помітно знизилася і знову почала зростати в серпні — вересні, що збігається з початком другої хвилі епідемії в багатьох країнах.

 

У вересні надлишкова смертність в ЄС була вища на 8%, у жовтні — на 17%, і в листопаді — на 40%, що стало другим і найвищим піком.

 

В ЄС розповіли, як змінилася смертність у період пандемії

 

Нагадаємо, за останніми даними, загалом у світі зареєстрували майже 110 млн випадків коронавірусу. Померли більш як 2,4 млн осіб, а вилікувалися — 84,3 млн.

 

Також у МОЗ України розповіли, як ведуть статистику хворих і померлих від COVID.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар