В ЄС вивчають ініціативу про Кримську платформу
5.2 C
Киев
24.01.2021
Новини світу

В ЄС вивчають ініціативу про Кримську платформу

В ЄС вивчають ініціативу про Кримську платформу

ЄС поки не прийняв рішення про участь у Кримській платформі

У Брюсселі чекають додаткову інформацію від України за структурою майбутньої платформи щодо Криму.

 

Євросоюз вивчає ініціативу України про створення Кримської платформи і призначення спеціального представника ЄС щодо Криму. Про це в четвер, 3 грудня, заявив представник зовнішньої дипломатичної служби ЄС Петер Стано, пише Інтерфакс-Україна.

 

«Як зазначено в нашій спільній заяві на саміті Україна — ЄС від 6 жовтня 2020 року, ми вітаємо дипломатичні зусилля, спрямовані на відновлення суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів і детально вивчаємо пропозиції України з цього приводу», — сказав дипломат.

 

Стано підкреслив, що зараз ЄС «з нетерпінням чекає додаткової інформації про те, як Україна хотіла б структурувати платформу».

 

«Політика невизнання ЄС вже пропонує надійний і добре реалізований інструментарій, який допомагає просуватися до цілей, позначених Україною, і які відповідають цілям нашої політики невизнання в цілому», — сказав він.

 

Днями глава МЗС Дмитро Кулеба повідомив, що Україна запропонувала створити в ЄС посаду спецпредставника щодо Криму.

Раніше США заявили про готовність співпрацювати з Кримської платформи. Також створення Кримської платформи підтримали Словенія і Британія.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар